Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M

(15 customer reviews)
kr. 83,00

lan-optic fiber patch kabel mm duplex SC-SC 50/125µ OM3 2,0 m. … læs mere her

SKU: 0984313020
Categorys:

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M

Mange leder efter den billigste Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M på nettet, og de ender oftest ud med at finde et godt tilbud her: Gå til shop

Produktfakta

  • Varenavn: Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M
  • Pris: kr. 78.00
  • Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 499,-
  • Mærke: Lan-com
  • Fortrydelsesret: 365 dage
  • Lyskilde medfølger gratis til alle lamper

Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M fra Lan-com

Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M er klar til dig her i shoppen. Du finder den i vores gruppe af varer lamper og belysning. Du bliver ved købet også tildelt hele 365 dages returret der sikrer dig, hvis du mod forventning skulle fortryde købet af Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M i webshoppen LampeGuru.dk, der har forstået vigtigheden af at have de rigtige varer på hylden. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg kan du shoppe løs efter lækre varer, og der kan klikkes køb på Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M. Når der handles i webshop kan priserne være lavere- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.

Patchkabel OM3 SC-SC 50/125µ Duplex MM 2M med online fordele

Når du handler online, giver de dig lidt bedre rettigheder, end loven foreskriver for de fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. når produkterne er købt online, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Webshops er nødt til at skilte med deres priser på varerne online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Din sammenligning kan du rent faktisk lave når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at du ikke kan bære alle din varer på én gang og skal gå flere gange frem og tilbage til bilen. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, så vælg det, der passer bedst til dig. Glem alt om at stå i kø, hvor ekspedienten lige skal ringe til en anden for at høre, hvorfor prisen ikke går ind til det rigtige. Når handlen foregår online det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.