7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne hej@detfedekor.dk
Vælg en side

Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M

kr. 78,00

lan-optic fiber patch kabel duplex mm ST-SC 50/125µ OM2 2,0 m. … læs mere her

Er Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M på lager?
Køb Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M

Varenummer (SKU): 0984314359 Kategori:

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M

Mange leder efter den billigste Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M på nettet, og de ender oftest ud med at finde et godt tilbud her: Gå til shop

Produktfakta

  • Varenavn: Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M
  • Pris: kr. 78.00
  • Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 499,-
  • Mærke: Lan-com
  • Fortrydelsesret: 365 dage
  • Lyskilde medfølger gratis til alle lamper

Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M fra Lan-com

Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M er en af de førende varer her på shoppen, og ligger i vores varekategori lamper og belysning. Der følger også hele 365 dages returret som er en fin sikkerhed for dig, hvis du nu fortryder dig køb af Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M i webshoppen LampeGuru.dk, der virkelig har samlet toppen af de mest populære varer. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her er der helt sikkert noget for dig, det kan jo passende være Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M. Når du handler online kan priserne være lavere- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.

Patchkabel OM2 ST-SC 50/125µ Duplex MM 2M med online fordele

Når du lader dig friste, og får købt nogle produkter online, er der bedre fordele, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Produkter der handles i en dansk shop, skal have 14 dages returret. efter dit online køb, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere og forlænger din returret til mere end de 14 dage. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, på tværs af forskellige webshops. Og du kan faktisk sammenligne priser i løbet af nul-komma-fem med din smartphone eller tablet. En anden ting du også slipper for, at skulle få det hele til at passe med de forskellige buslinjer og tidspunkter. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, eller du kan bede dem om at sende til dit arbejde i stedet for, så du kan vælge det, det er lettes for dig. Glem alt om at stå i kø, hvor ekspedienten lige skal ringe til en anden for at høre, hvorfor prisen ikke går ind til det rigtige. Når handlen foregår online køen er der slet ikke, når du handler online, så slip for de sædvanlige forkerte valg af kø – man vælger altid den langsomste.